Bitstar ile para kazanma

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 23:32

Bitstar ile para kazanma

Bitstar Nedir? Kazançları nedir?
Ekkazanc.Org Sizlere yepyeni bir kazanç fırsatı daha sunuyor; BİTSTAR. Daha önce Bitcoin ile bir çok kazanma fırsatına şahit oldunuz fakat eliniz boş döndünüz. Artık bildiğiniz her şeyi unutturacak yepyeni bir sistem var!
Bitstar Nedir?
Bitstar , blockchain tabanlı merkeziyetsiz bir bitcoin katlama platformudur. Trade yapıp zarar ettiniz, mining yapmış olup zarar ettiniz, arbitraj yapmış oldunız zarar ettiniz! Şimdi Bitcoinlerinizi kar ile çoğaltabileceğiniz bir sistem var, BİTSTAR.
Daha önceki bir çok sistemde tüm paraları kendi hesaplarında tutan şirketler yeteri kadar kazandıktan sonrasında paraları alıp firar etmişlardı. Durum böyle olunca paralarını kaptıran kullanıcılar artık aslabir firmaya güven duymamaya başladılar. Smart Contracts teknolojisi yardımıyla sisteme giriş meydana getirilen meblağ anında sistem içinde yer alan kullanıcılara adil dağılım sistemi ile bitcoin cüzdanınızda yer alacak!
Isterseniz aşağıdaki video ile bu dağılımın nasıl gerçekleştirildiğini seyredip , bitstarın ayrıcalıklarına daha yakından bakabilirsiniz.
Bitstar Kazançları nelerdir?
Kullanıcılar 0.05 BTC ödeyerek bitcoin katlama platformu olan Bitstar da kendilerine yer alırlar. Sistem de yer edinen kullanıcılar artık sistem içerisine dahil ettikleri kullanıcılardan %60’a varan oranda referans geliri elde ederler, kullanıcılar bu gelirleri çekmek için beklemelerine gerek yoktur. Anında sisteme eklediğiniz bitcoin adresine BTC’lerinizin düşmüş olduğunü görürsünüz.
Sponsorunuzdan da gelir elde edebileceğinizi de hemen söylemekte yarar var. İlk 5 kişisi içinde yer aldığınız sponsorunuzun kazandığı her bitcoin miktarından %5‘i sizin belirlediğiniz cüzdanınıza düşer!
Ekibinizde yer edinen her üyenin yaptığı çalışma üzerinden %20 kazanç elde edeceğiniz, Ve sınırsız derinliklerle 10’larca BTC kazanacağınız sisteme dair tüm detayları öğrenmek için mesajşime geçebilirsiniz. Daha neler kazanabileceğinizi tahmin bile edemezsiniz. Hayatınızın en büyük kazancını elde edebileceğiniz bitstar için acale edin. İlkler her zaman kazanır.
Bitstar Güvenli midir?
Merkeziyetsiz bir platforma sahip olan Bitstar, dışarıdan müdahale edilebilir yada paranıza el konulabilir bir sistem değildir. Akıllı dağılım sistemi sayesinde sisteme dahil olan BTC’yi kullanıcılara otomatik dağıtımını gerçekleştirir. Aşağıda otomatik dağıtımı gösteren örnek resmi inceleyebilirsiniz.
Bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir, ek kazanç ile ilgili birbirinden rahat birbirinden kazançlı iş fırsatlarından haberdar olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir