Crytotab ile para kazanma

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 23:52

Crytotab ile para kazanma

Tarayıcı İle Bitcoin Kazanma

CrytoTab Browser Yeni Nesil Mining Sistemi
Ekkazanc.Net Sizlere CrytoTab Uygulamasını sunar. CryptoTab nedir? Bitcoin iyi mi kazanılır? Iyi mi Çalışır? Ücretli midir? Crytotab Browser Ödeme gerçekleştiriyor mu? Lütfen bu soruların cevabını merak ediyorsanız okumaya devam edin.

Crytotab Browser Nedir?

CrytptoTab Browser, isminden de anlaşıldığı üzere Google Chrome, Microsoft Edge şeklinde bir tarayıcı. Ama öyle ki bu tarayıcı diğer tarayıcılardan ayıran en büyük özelliği, Bitcoin Madenciliği yapıyor olması. Üstelik herhangi bir şey yapmanıza gerek yok. Siz işlemlerinizi hallederken, web de gezinirken , o sizin için arka planda çalışıyor. Google Chrome alt yapısını kullanan CryptoTab Browser, çok hızlı ve bir o denli da işlevsel. Arayüzü Chrome ile birebir aynı olan tarayıcıya alışmak hiç zor olmayacak. Chrome’un sağlamış olduğu yabancı dilde bir sayfanın otomatik çeviri yapma özelliğini yine CryptoTab Browser da görmeniz mümkün. Üst bar , favoriler ve ayarlar Google Chrome ile birebir aynı. Gene google hesabınız ile hesap açmanız , favori sitelerinizi taşımanıza şifrelerini kontrol etmenize olanak sağlıyor. Üstelik fazlaca kendi arayüzü ile sizlere kolaylık sağlıyor.

CryptoTab Browser iyi mi Çalışıyor?

Bitcoin Kazanmak Hiç Bu Kadar basit Olmamıştır.
CryptoTab Browser bir tarayıcıdan ayrımsız. Yine internette gezip işlemlerinizi aynı kolaylıkta yapabiliyorsunuz. Yerleşik madencilik algoritması yardımıyla, siz sayfalarda gezerken o çok hızlı yapısı ile arka planda size Bitcoin üretir. Biriken Bitcoinlerinizi istediğiniz cüzdana çekebiliyorsunuz. Gönderim süresi 3 iş günü olarak söylense de 1 iş gününde gerçekleşmekte.

CrytoTab Browser güvenilir midir?

CryptoTab Browser dünya üzerinde 2 milyondan fazla kullanıcısı olan bir tarayıcıdır. Şu ana kadar herhangi bir olumsuzluk , yada fenaye kullanım ile ilgili bir haber yada duyum olmamıştır. Uygulama Google Chrome tarayıcısına mining algoritması entegre edip piyasaya sunmuştur. Herhangi bir kimlik bilgisi , özel belge informasyon istememektedir. Google hesabınız ile açacağınız oturum ile yönetebilirsiniz. Yine de itimat mevzusunda problem yaşamaya devam ederseniz yapmanız ihtiyaç duyulan, bu uygulama için bir gmail hesabı açıp onunla oturum açmanızdır.

Siz İşinize Bakın, Sizin Yerinize Çalışan Biri Var.
CryptoTab Browser Ödeme Yapıyor mu?
CryptoTab Browser, dünyaca ünlü bir tarayıcı olması ile birlikte ödeme konusunda da oldukça başarılı bir uygulamadır. Minimum çekim meblağı 0.00001 Bitcoindir. Hesabınızda kafi bakiye bulunmuş olduğu her koşulda çekim gerçekleştirebilirsiniz. EkkazancNet ekibi olarak, çekim gerçekleştirmiş, ve ödeme yapıldığını kontrol etmiş bulunmaktayız. Sizde kolaylıkla ödeme alacağınızı bilerek kullanıma başlayabilirsiniz.

CryptoTab Browser İle Ne Kadar Kazanırım?

CryptoTab İle Her Yer de Her Anda kazançCryptoTab Browser ile ne kadar kazanabileceğinizi siz belirliyorsunuz. Gmeşhurk standart tarayıcı ile gerçekleştirdiğiniz işlemleri uygulama ile meydana getirdiğinızda ortalama 50-60 ₺ gibi bir geliriniz olur aylık. Ama devamlı açık bırakmanız durumunda bu sayıı çok fazla yukarıya çekebileceğiniz şeklinde , bu tarayıcıyı arkadaşlarınıza ve çevrenize önerdiğiniz de onların kazandığı BTC den de kazanç elde edersiniz. Üstelik sisteme dahil ettiğiniz üyelerden sonra sizin üretim hızınızda yükselir, bu yüzden daha fazla Bitcoin Üretimi yapabilirsiniz. Sistemde 10. Derinliğinize kadar olan üyelerden gelir elde edersiniz.
Referans Geliri Örnek Şema
Sisteme 5 fert dahil ettiğinizde ve onlarında 5 fert dahil etmesini istediğinizde 10. Derinlikle birlikte aylık 40 000$ kazancınız oluyor. Bugün ki BTC Kuru ile aylık 7.73 Bitcoin kazanıyorsunuz. Oldukça bayağı ve ücretsiz olan bu uygulama ile bunu gerçekleştirmek çok kolay. Isterseniz uygulamanın Mobil uygulamasını da indirebilir, bilgisayarınızın olmadığı yerlerde Cep telefonunuz, veya Tabletiniz ile de kazanmaya devam edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir